<p style='margin:0px; text-align:center; font-size:16pt; font-weight:bold;'> You need Adobe Flash Player to see this video<br><br> <a href='http://www.macromedia.com/go/getflashplayer' style='text-align:center; font-size:16pt; font-weight:bold;'> Get the Flash Player</a></p>
Traži u videima, članovima, događajima, audio fajlovima, fotkama i blogovima Traži
Алексей Кваснюк
e.motion

АлексейК|Ukraine

Быть верным Богу Яхве аж до смерти.


Міркування про створення.

«Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, - то Бог» - Послання до євреїв 3:4. Сьогодні, коли працював на будівництві, звернув увагу на просту річ – коли витягати пісок відрами на третій поверх, ми використовували «допоміжний механізм», який не залишиться після побудови дому. Те саме можна сказати і про інше. Бо, якщо пісок носити самому по сходах, то напевно, «процес будівництва» дуже затягнувся би. Ми створені за образом Бога, тому напевно, Він також використовував «допоміжні механізми». Узяти хоча б клітину. Як вона була створена? Не можна виключати того, що Бог також використовував «наномеханізми», яких зовсім нема у сучасних клітинах! Тобто, для створення клітини можливо, потрібні такі типи молекул («наномеханізми»), яких нема у сучасних клітинах, і які потрібно обов’язково  видалити після створення клітин. Так, еволюціоністи собі міркують, що усе, що «прийняло участь» у «процесі самозародження» повинно «залишатись у клітині» та еволюціонувати! Але, процес будівництва нам показує, що «додаткові механізми» дуже важливі (для створення живої клітини дуже важливим параметром є сам час створення, щоб «запустити» клітину, щоб вона «не поламалася» у процесі творення, якщо цей час буде дуже довгий). В принципі, якщо будинок будувати занадто довго, нічого доброго також не буде (процеси руйнування та «старіння» дадуть про себе знати, так як недобудовану будівлю не можна «протоплювати», і у сирому кліматі виникнуть проблеми). Тому, «час будівництва також дуже важливий. Порівнюючи ці два процеси ( будівництво, яке бачимо, та виникнення клітини, яке ніхто не бачив), робимо такі висновки.

1)    Для створення клітини «з атомів», або по простому – «з нуля», важливий час цього створення. Не можна створити живу клітину за час довший «критичного».

2)    Для створення живої клітини у потрібний час, необхідно використовувати «проміжні молекули» та різні «наномеханізми», яких не можна знайти у сучасних клітин.

Звісно, ці висновки можна віднести більш до філософських, ніж до наукових, де потрібні строгу доведення на основі рівнянь квантової механіки (якщо це взагалі можливо зробити). Але ставити питання правильно – вже вважається успіхом, бо самого Ейнштейна до праці надихнув філософ Мах. Завдяки питанням, які поставив цей філософ, а також обставинам, які склались у сучасній фізиці того часу, Ейнштейн розмірковував над поставленими проблемами. Сама філософія «креаціонізму» може бути також застосована більш плодотворно, ніж філософія матеріалізму. Бо відомі випадки з історії, коли навіть лікарям забороняли мити руки для прийняття родів, бо написано, що «Ти в муках родитимеш діти» - книга буття 3:16. І тоді більш було ускладнень після родів, так як лікарям забороняли мити руки. Звісно, таке мислення могли мати тільки черстві люди. Тому що основа Закону – любов.

nicole903ym

Hi, I love hot sex. Write me here https://cutt.us/id42191675


ashleigh7863w

Hi, my name is Ashleigh My non-dim videos here http://v.ht/i18ixx


АлексейК je dodao/la novi blog The Terminator

https://www.fastcompany.com/3064196/mind-and-machine/tech-giants-team-up-to-devise-an-ethics-of-artificial-intelligence


АлексейК je sad kontakt sa elly15


 Computer is Hanging at Startup How can I Fix it

You understand good computer. (I study English and write without translator - i am practice. Sorry if i had writen with error. I have bad English.)


АлексейК je sad kontakt sa mywish


Stranica od 9

Moj blogi


The Terminator

https://www.fastcompany.com/3064196/mind-and-machine/tech-giants-team-up-to-devise-an-ethics-of-artificial-intelligence

Posjetioci moje stranice


maamrebecca1001 maamrebecca1001
Prije 754 dana
aoued1 aoued1
Prije 795 dana
Matfeeva Lubov Matfeeva Lubov
Prije 1368 dana
Katarinita Katarinita
Prije 1499 dana
sherinc sherinc
Prije 1531 dana
mywish mywish
Prije 1532 dana
elly15 elly15
Prije 1575 dana
perla galeano perla galeano
Prije 1591 dana
Nemoj logovati moje posjete (promjeni)

Stranica od 10